Oryginalna lampa wisząca do salonu DIWA NATURE 16108/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 98 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, drewno |
| Abażur | w kolorze LEN |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna lampa wisząca do salonu to model odpowiedni do pokoju dziennego lub sypialni. Ze względu na swój subtelny design, oryginalny kształt abażurków i ciekawą kolorystykę nada się także do aranżacji jadalni. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski.

