Lampa wisząca z lnianym abażurem DIWA NATURE 16107/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 180 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, drewno |
| Abażur | w kolorze LEN |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca z lnianym abażurem to model odpowiedni do pokoju dziennego lub sypialni. Ze względu na swój subtelny design i ciekawą kolorystykę nada się także do aranżacji jadalni. Lampa idealna do zawieszenia nad stołem. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski.

