Lampa podłogowa z pięknym lnianym abażurem DIWA NATURE 15199/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 25W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, drewno, abażur w kolorze LEN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa podłogowa z pięknym lnianym abażurem będzie znakomitym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni. Efektowny czarny stelaż doda wnętrzu wyrazistości, a lniany abażurek świetnie filtruje światło dając ciekawy efekt. Starannie wykonana lampa, dla klientów ceniących proste lecz niebanalne dodatki. Produkt polski, starannie wykonany.

