Oryginalna czarna lampa do salonu CYLINDO L 17864/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 128 cm, wysokość klosza 35 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna czarna lampa do salonu. Długa oryginalnie zaprojektowana lampa w kolorze czarnym z transparentnym kloszem będzie pięknym dodatkiem do takich pomieszczeń jak sypialnia, jadalnia czy salon. Wprowadzi delikatne subtelne światło. Do zawieszenia pojedynczo lub w zestawie.

