Złoto-czarna lampa do salonu CYLINDO M 17868/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 25 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło, lity mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoto-czarna lampa do salonu. Długa stylowa lampa wisząca z minimalistycznym kloszem w odcieniu złota oraz stali lakierowanej na kolor czarny. Świetnie wpisze się w nowoczesną stylistykę wnętrz. Będzie pięknie wyglądać zawieszona nad stołem bądź stolikiem kawowym.

