Złota minimalistyczna lampa wisząca CYLINDO S 17870/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 15 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło, lity mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota minimalistyczna lampa wisząca. Stylowa lampa wisząca z minimalistycznym kloszem ciekawie zaprojektowana prezentująca się bardzo elegancko. Będzie pasować do praktycznie każdej aranżacji, idealna do zamontowania nad stolikiem kawowym w salonie bądź w jadalni nad stołem w zestawie lub pojedynczo.

