Stylowa długa lampa wisząca CYLINDO S 17866/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 15 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa długa lampa wisząca. Stylowa lampa wisząca z minimalistycznym kloszem prezentuje się niezwykle ładnie i elegancko. Pasująca do praktycznie każdej aranżacji, idealna do zamontowania nad stolikiem kawowym w salonie bądź w jadalni nad stołem w zestawie lub pojedynczo.

