Piękna beżowa lampka nocna FRAM 11108B17/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 10W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor beżowy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Piękna beżowa lampka nocna w oryginalnym beżowym odcieniu idealna do postawienia w stylowym salonie jak i sypialni na nocnym stoliku. Produkt starannie wykonany i zaprojektowany.

