Pojedyncza lampa z niebieskim kloszem FRAM 11108G16/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 200 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, klosz niebieski |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedyncza lampa z niebieskim kloszem. Pojedyncza lampa wisząca z oryginalnym niebieskim kloszem idealna do zawieszenia nad stół pojedynczo lub w zestawie. Pasująca do wnętrz zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

