Stylowa beżowa lampa do salonu FRAM 11108L17/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Źródło światła | 4 x E27 max 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor beżowy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Stylowa beżowa lampa do salonu. Lampa wisząca z czterema beżowymi kloszami niezwykle elegancka a zarazem prosta w swojej konstrukcji idealnie wpasuje się do stylowego salonu jak i jadalni. Pasująca do wnętrz w stylu nowoczesnym.

