Stylowa lampka na stolik FRAM 11108B16/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 10W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor niebieski |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | granat/niebieski |
Opis
Stylowa lampka na stolik w oryginalnym niebieskim odcieniu świetna do postawienia w stylowym salonie jak i pokoju dziecięcym. Produkt starannie wykonany i zaprojektowany.

