SAMI biały duży 1766E/AX zwis 3 pł.
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 62 cm gł. 62 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max. 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancka lampa sufitowa,która nadaje charakter wnętrzu w którym się znajduje.

