SARIOS 11282- SA 1/J lampa wisząca z abażurem
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU PATYNA, abażur w kolorze ECRU RÓŻE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki żyrandol typu zwis z pięknym abażurkiem.

