SARIOS 11285- SA K/J kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 19 cm, odległość od ściany: 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU PATYNOWANY, abażur w kolorze ECRU RÓŻE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki kinkiet z pięknym abażurkiem.

