SARIOS 11284- SA 5/J żyrandol 5- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU PATYNOWANY ZŁOTEM, abażur ECRU W RÓŻE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki żyrandol z pięknymi abażurkami.

