SARIOS 11283- SA 3/J żyrandol 3- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU PATYNA, abażur w kolorze ECRU RÓŻE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki żyrandol z pięknymi abażurkami.

