Srebrna lampa w industrialnym stylu PLANTO 11786 PT 1 NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal NIKLOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Modna srebrna lampa w industrialnym stylu. Piękna lampa o lśniącej, srebrzystej powierzchni inspirowana dawnym oświetleniem fabrycznym, doskonale sprawdzi się w charakterze lampy kuchennej lub jadalnianej. Wysoka jakość wykonania połączona z ciekawym wzornictwem to ogromne atuty oświetlenia PLANTO.

