Srebrna lampa wisząca do kuchni PLANTO 11789 PT 3 NI/J 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90- 160 cm |
| Szerokość | 123 cm, głębokość 31 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal NIKLOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna lampa wisząca do kuchni. Modna lampa sufitowa do kuchni lub jadalni o błyszczącym, niklowanym wykończeniu. Kształt lampy nawiązuje do modnego stylu industrialnego, świetnie komponuje się z prostym, nieco surowym umeblowaniem, dekoracyjną cegłą czy betonem architektonicznym na ścianach. Lampy PLANTO charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, która w połączeniu z niezwykłym wzornictwem czyni z nich produkt wyjątkowo godny polecenia.

