Zwis w stylu loft miedź PLANTO 11788 PT 1 MI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal MIEDZIOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | inny |
Opis
Zwis w stylu loft miedź. Ta supermodna lampa spodoba się klientom śledzącym aktualne trendy- połączenie industrialnej formy i miedziowanego wykończenia jest obecnie bardzo chętnie wykorzystywane w urządzaniu wnętrz. Lampa PLANTO doskonale sprawdzi się jako lampa kuchenna czy lampa do jadalni, można także ciekawie zaaranżować ją jako oświetlenie salonu. Najwyższa jakość wykonania i przemyślane wzornictwo.

