Stylowa lampa do jadalni miedź PLANTO 11791 PT 3 MI/J 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90- 160 cm |
| Szerokość | 123 cm, głębokość 31 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal MIEDZIOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | inny |
Opis
Stylowa lampa do jadalni miedź. Piękna lampa inspirowana stylem industrialnym w supermodnym miedzianym wykończeniu. Lampa idealna do umieszczenia nad wyspą kuchenną, barkiem czy stołem jadalnianym, sprawdzi się też w pomieszczeniach komercyjnych jak restauracje czy kawiarnie. Lampę cechuje wysoka jakość wykonania i ciekawe, przemyślane wzornictwo, będzie pasowała do wielu modnych obecnie aranżacji.

