Stylowa złota lampa salonowa CYLINDO L 17867/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 128 cm, wysokość klosza 35 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło, lity mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowa złota lampa salonowa. Długa ciekawie zaprojektowana lampa w kolorze złotym z transparentnym kloszem będzie pięknym dodatkiem do takich pomieszczeń jak sypialnia, jadalnia czy salon. Idealna do zawieszenia nad stołem lub stolikiem kawowym pojedynczo lub w zestawie.

