Stylowy okrągły kinkiet n ścianę RANG LED L 17636/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 35 cm, odległość od ściany 3 cm |
| Źródło światła | 12W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy okrągły kinkiet na ścianę. Gustowny, unikatowy kinkiet na ścianę, w okrągłej formie w kolorze czarnym. Uniwersalny, świetny jako dodatkowe źródło światła w każdym nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. Wykonany ze stali lakierowanej.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 640 lm
kąt świecenia: 150 st

