Abażur z tkaniny w róże do lampki, żyrandola 7S E14 10/20 wys 12 PINK FLORAL 004 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | bawełniana tkanina biała w małe kwiatuszki od spodu cieniutka pleksi w kolorze białym |
| WYSOKOŚĆ | 12 cm |
| SZEROKOŚĆ | 10/20 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E14, maksymalna moc żarówki 40W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z małym gwintem E14 |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie wyglądał nieco inaczej. |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur z tkaniny w róże do lampki nocnej lub żyrandola. Wyjątkowy produkt, przepiękny, ręcznie wykonany z dbałością o detale. Abażur jakości premium dostępny wyłącznie w naszych sklepach, powstał z pasji do pięknych wnętrz. Przepięknie prezentuje się w wyjątkowych wnętrzach, na tle jasnych kolorów. Wnosi do wnętrza styl, elegancję i ciepło.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

