Mały klosz do lampy z tkaniny 7S-E14 WIOSNA 10/20 wys 12 abażur welurowy
Dane techniczne
| MATERIAŁ | WIOSNA WELUR - kolorowe kwiaty na białym tle od spodu biały |
| WYSOKOŚĆ | 12 cm |
| SZEROKOŚĆ | 10/20 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E14, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z małym gwintem E14 |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd niż na załączonym zdjęciu. Nie zawsze wszystkie kwiaty widoczne na zdjęciu tkaniny znajdą się na abażurze. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur w kształcie stożka do małej lampki nocnej, kinkietu lub żyrandola z mocowaniem na oprawkę E14, piękny, ręcznie wykonany z DELIKATNEGO WELURU podklejonego cieniutką białą pleksi. Przepiękny delikatny kwiatowy wzór zwraca uwagę i stwarza romantyczny nastrój we wnętrzu. Abażur doskonale wpisze się w klimat klasycznych i prowansalskich wnętrz, nadając im szyku i przytulności.
Abażur ręcznie wykonany z tkaniny welurowej, podklejony cieniutką pleksi dla sztywności, bez lamówki.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

