Mały abażur do lamki nocnej na oprawkę E14 7S FLOWERS welur 10/20 wys 12 stożek
Dane techniczne
| MATERIAŁ | FLOWERS WELUR - kwiaty w kolorze złotym, tło w kolorze morskim, od spodu złoty. |
| WYSOKOŚĆ | 12 cm |
| SZEROKOŚĆ | góra - 10 cm / dół - 20 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E14, maksymalna moc żarówki 40W (wyłącznie żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z małym gwintem E14 |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Mały abażur do lampki nocnej z weluru w złote kwiaty. Przepiękny, kwiatowo-złoty wzór na tle weluru w kolorze morskim zwraca uwagę i stwarza romantyczny nastrój we wnętrzu. Złoty środek abażura natomiast daje nastrojowe światło i nadaje mu ciepłego odcienia. Abażur doskonale wpisze się w pomieszczenia typu sypialnia, które są urządzone w stylach klasycznym i prowansalskim nadając im szyku i przytulności.
Abażur ręcznie wykonany z tkaniny welurowej, produkt premium.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

