Biała lampa nowoczesna do kuchni BERYS WHITE 1976G/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 86 cm |
| Szerokość | 28 cm, głębokość 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E27max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa nowoczesna do kuchni. Prosta lampa z metalowym kloszem to idealny dodatek do minimalistycznych kuchni, ponadczasowy biały kolor będzie pasował do wielu modeli kuchennej zabudowy.

