Nowoczesna lampa loft BERYS BLACK 1976G1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 86 cm |
| Szerokość | 28 cm, głębokość 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E27max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa loft z ciekawym, metalowym kloszem. Prosta lampa o bezpretensjonalnym kształcie, znakomita do współczesnych aranżacji kuchennych i jadalnianych. Klosz lampy nawiązuje do stylistyki industrialnej, w uproszczonej, bardziej eleganckiej formie.

