Nowoczesna biała lampa do jadalni BERYS WHITE 1976H/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 86 cm |
| Szerokość | 52 cm, głębokość 15 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna biała lampa do jadalni. Prosta lampa- na poziomej listwie umieszczono dwa metalowe klosze, w ponadczasowej bieli. Lampa znakomita do umieszczenia nad stołem lub wyspą kuchenną, świetnie komponuje się z nowoczesnym, minimalistycznym umeblowaniem. Polecamy także do przestrzeni biurowych czy sklepowych.

