Kinkiet świecznikowy DOMINO O3010 K1 BIA/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 13 cm, odległość od ściany 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Kinkiet świecznikowy pasujący do naszego żyrandola DOMINO. Klasyczny biały kinkiet, z ozdobnym zawijasem idealny do ozdobnych żarówek typu "płomyk". Biały kinkiet będzie świetnie wyglądał w jasnej sypialni, pięknie komponuje się z aranżacjami w stylu prowansalskim lub angielskim.

