Stylowy biały żyrandol 5-ramienny DOMINO O3025 W5 BIA/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP20, sposób montażu: hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Stylowy biały żyrandol 5-ramienny. Wyjątkowa lampa, która idealnie komponuje się z modnymi aranżacjami prowansalskimi. Subtelna biała lampa doda wnętrzu blasku, szczególnie dobrze prezentuje się z żarówkami typu "płomyk". Żyrandol wyróżnia wysoka jakość, został w całości wyprodukowany w Polsce.

