Biały kinkiet ze szklanym kloszem OGNESA K1 WHITE 1967/K1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, złote dodatki, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały kinkiet ze szklanym kloszem- idealne uzupełnienie żyrandoli OGNESA. Nowoczesny kinkiet o prostej formie pasuje do wielu aranżacji.

