Nowoczesny czarny żyrandol do pokoju OGNESA 4 BLACK 1966/4/E 4-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, złote dodatki, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny czarny żyrandol do pokoju. Oryginalny, prosty żyrandol ze złotymi akcentami, świetnie wpisuje się w aktualne trendy w wystroju wnętrz. Lampa ze szklanymi kloszami, ramiona umocowano przewodami do okrągłej podsufitki. Całość stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych żyrandoli.

