Nowoczesna biała lampa do pokoju OGNESA 4 WHITE 1967/4/E 4-ramienna
Cena regularna:
538,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, złote dodatki, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna biała lampa do pokoju. Ciekawa lampa o prostym, lecz oryginalnym kształcie, zwieńczona szklanymi, kulistymi kloszami. Żyrandol świetnie podkreśli nowoczesny wystrój, złote akcenty dodają lampie elegancji. Wysokiej jakości lampa od polskiego producenta.
