Elegancki czarny żyrandol nowoczesny OGNESA 6 BLACK 1966/6/E 6-punktowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, złote dodatki, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki czarny żyrandol nowoczesny. Oryginalny, duży żyrandol ze szklanymi kloszami. Lampa świetnie pasuje do najmodniejszych współczesnych aranżacji, drobne złote akcenty dodają jej szyku. Żyrandol od polskiego producenta, wysokiej jakości.

