Nowoczesny żyrandol do salonu OGNESA 6 WHITE 1967/6/E 6-punktowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, złote dodatki, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny żyrandol do salonu zwraca uwagę ciekawym kształtem. Biała lampa składa się z prostych ramion uwieszonych na przewodach u okrągłej podsufitki. Na końcach ramion umocowano szklane, kuliste klosze wykończone subtelnymi złotymi elementami. Nowoczesna wizja żyrandola, który podkreśli urodę minimalistycznych aranżacji, złote akcenty dodają lampie blasku i elegancji.

