Nowoczesny podwójny kinkiet ścienny NEPTO 11909 NTK CZ DY/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 36 cm, odległość od ściany: 12 cm |
| Źródło światła | 2 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, kolor klosza DYMNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny podwójny kinkiet ścienny. Podwójny kinkiet inspirowany modnym stylem industrialnym. Połączenie wyrazistej eleganckiej czarnej ramy z oryginalnym kloszem tworzy piękną całość. Idealny do sypialni bądź salonu. Niezwykle ciekawe i oryginalne wzornictwo kinkietu.

