Elegancki srebrny kinkiet na ścianę NEPTO 11903 NT K NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 36 cm, odległość od ściany: 12 cm |
| Źródło światła | 2 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL, kolor klosza DYMNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki srebrny kinkiet na ścianę. Efektowny kinkiet inspirowany modnym stylem industrialnym. Połączenie wyrazistej eleganckiej srebrnej ramy z oryginalnym kloszem w kolorze przydymionym tworzy piękną całość. Idealny do sypialni bądź salonu.

