Czarny żyrandol świecznikowy DOMINO O3025 W5 CZA/Le 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP20, sposób montażu: hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny żyrandol świecznikowy DOMINO w krótszej wersji, dedykowanej do niższych pomieszczeń. Oryginalna, bardzo dekoracyjna lampa sufitowa, która doda wnętrzu szyku i elegancji. Czarny żyrandol to ponadczasowy wybór, pasujący do wielu aranżacji, z ozdobnymi żarówkami prezentuje się doskonale.

