Czarny żyrandol do pokoju DOMINO O3013 W3 CZA/Le 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 61 cm. Na zamówienie możliwość skrócenia lampy o łańcuch- korpus jest wtedy sztywno połączony z podsufitką i lampa ma wysokość 45 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP20, sposób montażu: hak |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny żyrandol do pokoju. Ciekawa lampa świecznikowa na oryginalnym stelażu wykonanym z metalu. Minimalistyczny korpus świetnie komponuje się z wygiętymi ramionami i dodaje lampie lekkości., szczególnego uroku dodadzą mu żarówki typu "płomyk". 3-ramienny żyrandol to idealna propozycja do mniejszych pomieszczeń, zarówno w aranżacjach klasycznych jak i bardziej nowoczesnych wygląda doskonale. Najwyższa jakość, produkt polski.

