Duży żyrandol z kryształami do salonu EGIDES 11797 EG 9 MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Źródło światła | 9 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ, czarne kryształy, abażury w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 9 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Duży żyrandol z kryształami do salonu. Okazała lampa wisząca z pięknymi czarnymi kryształami. Ponadczasowe i niezwykle eleganckie połączenie mosiężnego wykończenia i czarnych abażurów prezentuje się zachwycająco w reprezentacyjnych pomieszczeniach- salonach, holach, jadalniach i nie tylko.

