Elegancki złoty kinkiet z abażurem EGIDES 11798 EG K MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany: 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ, czarne kryształy, abażur w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki złoty kinkiet z abażurem. Piękny kinkiet utrzymany w duchu klasycznej elegancji będzie idealnym uzupełnieniem lamp wiszących z serii EGIDES. Lampa najwyższej jakości, od polskiego producenta.

