Elegancka lampa wisząca z czarnymi kryształami EGIDES 11793 EG 1 MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ, czarne kryształy, abażur w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancka lampa wisząca z czarnymi kryształami. Klasyczny szyk i elegancja w najlepszym wydaniu. Piękna lampa w całości wykonana przez polskiego producenta. Połączenie najwyższej jakości i wysublimowanego dizajnu, które trafi w gust najbardziej wymagających klientów. Lampa EGIDES to idealne oświetlenie salonu lub jadalni, świetnie prezentuje się w klasycznych aranżacjach.

