Złota lampa podłogowa z czarnym abażurem EGIDES 11800 EG P MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 166 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ, czarne kryształy, abażur w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota lampa podłogowa z czarnym abażurem. Efektowna lampa, która zapewni nastrojowe oświetlenie a przy tym będzie niewątpliwą ozdobą wnętrza. Wysublimowane połączenie złocistego wykończenia i czarnego abażura, wzbogacone luksusowymi czarnymi kryształkami to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Produkt polski, najwyższa jakość.

