Elegancki złoty żyrandol do pokoju EGIDES 11794 EG 3 MS/J 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ, czarne kryształy, abażury w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki złoty żyrandol do pokoju. Luksusowa lampa wisząca, która doda wnętrzu blasku i elegancji. Efektowne połączenie złocistej powierzchni i czarnych abażurów zostało wzbogacone o piękne, czarne kryształy. Wysublimowany żyrandol idealny do ekskluzywnych aranżacji.

