Elegancka srebrna lampa sufitowa wisząca MELADE 11615- MY 5 NI/1S/J 5-ramienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL, kryształy |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancka srebrna lampa sufitowa wisząca ze stylowymi białymi abażurkami, bardzo efektowna i starannie wykonana. Oryginalny, zdobiony kryształami żyrandol do salonu czy sypialni, pasuje zarówno do klasycznego wystroju jak i do wnętrz glamour. Kolor abażura można wybrać z załączonej palety, by lampa jeszcze lepiej podkreślała styl wnętrza.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


