Stylowy żyrandol z kryształkami MELADE 11616- MY 6 NI/2S/J 6-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL, kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy żyrandol z kryształkami, uwagę zwraca piękny stelaż- klasyczny a jednocześnie nieprzesadzony, ozdobiony kryształowymi elementami. Stelaż idealnie komponuje się ze zgrabnymi wysokimi abażurkami. Abażurki są dostępne w szerokiej gamie tkanin, dzięki czemu mogą Państwo idealnie dobrać odpowiednie do swojego wnętrza. Idealny żyrandol do eleganckiego salonu.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


