Srebrny klasyczny kinkiet MELADE 11617- MY K1 NI/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL, kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny klasyczny kinkiet z abażurem. Bardzo elegancka lampa ścienna, która perfekcyjnie sprawdzi się w roli oświetlenia dodatkowego w sypialni lub w salonie. Wspaniałe wzornictwo, kryształowa dekoracja i najwyższa jakość wykonania zadowolą wymagających klientów.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


