Srebrny żyrandol z kryształkami MELADE 11616- MY 6 NI/1S/J 6-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL. kryształy |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny żyrandol z kryształkami w cieszącym się popularnością klasycznym stylu. Bardzo efektowna lampa wisząca do salonu, z pięknymi abażurkami z tkaniny. Wyjątkowy model, piękny i starannie wykonany przez polskiego producenta, kryształowe akcenty przyciągają wzrok i dodają lampie blasku.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


