Srebrny klasyczny żyrandol MELADE 11615- MY 5 NI/2S/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL, kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny klasyczny żyrandol z ozdobnymi kryształkami i abażurkami z tkaniny. Efektowna lampa wisząca do sypialni lub salonu, wspaniale komponuje się z tradycyjnymi aranżacjami wnętrz ale będzie świetnie pasowała także do wnętrz w stylu glamour.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


