Elegancki czarny żyrandol DOMINO O3025 W5 CZA/AB/01/Le 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, mocowanie- hak, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki czarny żyrandol DOMINO zachwyca klasyczną elegancją. Ta wyjątkowa wersja lampy sprawdzi się także w niższych pomieszczeniach. Zgrabne abażury wykonano z najwyższej jakości certyfikowanej tkaniny sprowadzanej z Holandii, gwarantuje to, że zachowają piękny wygląd przez długie lata.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


